20 komentarzy:
 1. Paweł says:

  wczoraj miałem niemiłe odwiedziny komornika powiedział że zabierze mi wszystko z mieszkania i potem dom jak nie zapłacę. Chodzi o kwotę 13 tys. zlotych. Czy można sprzedac komuś dom jak ma długi znacznie mniejsze? Może coś wiecie i możecie mi poradzić?

  Odpowiedz
  • Danka says:

   mi tez zabrała komorniczka telewizor i meble i teraz mam licytacje mieszkania. Jak się pytałam w kancelarii to mi powiedzieli ze jak ktos kupi na licytacji miszkanie to i tak mnie nie mogą wyrzucić bo musi być wyrok eksmisyjny bo nie można nikogo na bruk wywalić.

   Odpowiedz
   • Robert says:

    można wywalić, moi rodzice z Radomia zostali wyrzuceni z mieszkania i gmina miała im zapewnić mieszkanie komunalne, ale gówno dostali. Dzisiaj nie maja ani mieszkania swojego ani komunalnego.

    Odpowiedz
  • Sebastian says:

   Tak można sprzedać jak chcesz go ochronić ale wierzyciel może żądać od sądu anulowania transakcji może ale nie musi

   Odpowiedz
 2. Zofia says:

  w grudniu mam licytację domu, co robić?? Znajomy powiedział mi, żebym się nie martwiła bo i tak nikt nie kupi, bo wiele domów w Polsce stoi do kupienia i nie można nieruchomości sprzedać, jedyna nadzieja.:(

  Odpowiedz
 3. Krystyna says:

  dwa dni temu moje mieszkanie zostało zlicytowane w sadzie. Czy jeszcze są jakiejś szanse na zatrzymanie egzekucji, bo mi ktos powiedział, że jeszcze musi być przybicie i przysądzenie? Znajomy odwołał się od przybicie i wygrał ale nie znam szczegółów

  Odpowiedz

Opisz swoją sytuację lub poradź innym

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.