8 komentarzy:
 1. Kasia z Opola says:

  Ludzie pomóżcie!! Włąśnie się dowiedziałam, że mój były mąż porobił wielkie długi i ja będę musiała je spłacać!!!!!!!!!!!!!!!! Czy nie ma możliwości żeby się pozbyć tych długów??? Zostałam sama z dziećmi!!!!!!

  Odpowiedz
  • Danuta says:

   trzymaj się Kasia i możesz się bronić. Koleżanka w pracy też ma taką sytuację i powiedziała ze możesz w sądzie udowodnić że nic nie wiedziałaś o działalności męża i nie możesz odpowiadać za to tylko, że byłaś żoną,

   Odpowiedz
 2. Bogdan says:

  Komornik mi sprzedał mieszkanie i w sądzie było przybicie.ktos mi powidział ze przybicie mozna zaskarzyć? Czy mogą nas wyrzucić siła z mieszkania ktore juz jest sprzedane?

  Odpowiedz
  • Uparty says:

   mozna zaskarzyc przybicie na najrózniejsze sposoby takieże naprzykład komornik czegoś tam nie dopełnił albo ze w międzyczasie sąd otworzył postepowanie upadłości konsumenckiej albo podobne.

   Odpowiedz
 3. FR says:

  Nie moga was wyrzucic muszo miec nakaz eksmisji ale jak ktos wymaga szczegolnej troski bo jest chory albo cos podobnego to nie ma takiej siły zeby go wyrzucic na ulice a miasta nie maja lokali socjalnych, a jak sa to mozna podważyc ich stan, bo wiekszośc to są ruiny smierdzace.

  Odpowiedz

Opisz swoją sytuację lub poradź innym

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.